BirdwatchingZájezdy se zaměřením na pozorování ptactva

Zvýhodněné srpnové termíny oblíbeného zájezdu pro milovníky přírody a zvláště pak papoušků.

Už dlouhá léta jsou Kanárské ostrovy cílem turistů z celého světa, které sem láká teplé počasí i příjemné klima vhodné pro koupání po celý rok. Ostrov Tenerife se navíc stal i Mekkou pro milovníky zvířat a zejména papoušků.

TENERIFE – LORO PARQUE - za papoušky na Tenerife. LORO PARQUE (Puerto de la Cruz) se nachází na úpatí sopky Teide v překrásném údolí Orotava. Na rozloze 13 hektarů se setkáte s nejexotičtějšími zástupci přírody: cvičené kosatky, tučňáky, delfíny, lachtany, gorilami, šimpanzi, tygry, jaguáry, žraloky, korálovými útesy, tropickými rybami, plameňáky, aligátory, želvami atd. Loro Parque s celkem 3500 papoušky a 340 různými druhy a poddruhy představuje druhově nejbohatší sbírku papoušků na celém světě. Velkou atrakcí je obří průchozí voliéra Katandra nebo show s volně létajícími arami, včetně vzácných ar kanind a ar hyacintových. Můžete navštívit moderní medúzárium a nové baby station v africkém stylu. NOVINKA: nový pavilon vzácných angolských lvů, společná voliéra pro amazónky, proletovací voliéry pro pyrury a amazoňany nebo vazy velké. V termínu od 24.- 27.9.2018 pořádá Loro Parque a LPF IX. mezinárodní kongres papoušků. Fakultativní výlety: Exkurze do chovatelské stanice La Vera, která je jinak veřejnosti nepřístupná. Národní park Teide – bizardní sopečná krajina s mnoha endemickými druhy flóry a fauny. Lodní výlet za delfíny a velrybami k útesům Los Gigantes a s návštěvou nejstarší dracény „drago Milenario“. Birdwatching na Tenerife – pozorování vzácných endemických druhů holubů a modrých pěnkav v tajemném vavřínovém pralese Případně Siam Park, Exotic Park a Jungle Park – Tenerife ZOO na jihu Tenerife.

Hotel GRAND HOTEL TURQUESA PLAYA****Puerto de la Cruz - Velice oblíbený komfortní hotel s výbornou kuchyní a s výhodnou polohou v blízkosti známé pláže Playa Jardín i Loro Parque. Je vhodný pro všechny věkové kategorie včetně rodin s dětmi.

Poloha: asi 150 m od oblíbené tmavé vulkanické pláže Playa Jardin, několik obchůdků a restaurací naleznete v bezprostřední blízkosti hotelu. Samotné centrum Puerto de la Cruz, náměstí Plaza del Charco plné obchodů a kaváren, je vzdáleno asi 20-40 minut chůze. Hotel je vzdálen cca 8-15 min. pěší chůze od Loro Parque.

Vybavení objektu:

V jedné pětipatrové budově hotel nabízí celkem 350 pokojů (některé uzpůsobeny pro osoby tělesně postižené). Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, internetový koutek (za poplatek), Wi-Fi připojení k internetu v prostoru recepce (zdarma denně od 13.00 do 15.00 hod., jinak za poplatek), restaurace, 2 bary, pivnice, společenská místnost s televizí, dětský klub (děti 4 – 12 let) s omezeným provozem, kadeřnictví a sauna, obchůdky, herna, mini-kino, půjčovna aut. V hotelové zahradě jsou 2 bazény pro dospělé, dětský bazén, 1 placený vnitřní bazén (vyhřívaný s omezeným provozem, 2 jacuzzi, sauna), bar u bazénu (otevřen v letních měsících), sluneční terasa s lehátky a slunečníky, dětské hřiště. Pro děti i dospělé jsou připravovány denní a večerní animační programy. Hotel a areál (vyjma bazénu) má bezbariérový přístup.

Standardní pokoj:

(cca 30 m2) Dvoulůžkový pokoj má ve svém vybavení televizi, malou ledničku, trezor (k pronájmu), možnost Wi-Fi připojení k internetu (za poplatek), telefon, centrálně řízenou klimatizaci (v letních měsících), koupelnu s WC a vysoušeč vlasů, terasu nebo balkon. Za příplatek je možné objednat pokoj s výhledem na bazén. Maximální obsazenost – 3 dospělé osoby a 1 dítě do 2 let.

Stravování:

Snídaně a večeře jsou formou švédských stolů v hotelové restauraci. Za příplatek je možné objednat program all inclusive, který zahrnuje plnou penzi, lehké odpolední občerstvení, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby.

Sport:

Za poplatek tenis, paddle, pitch&putt golf, posilovna, stolní tenis (záloha na sportovní vybavení), squash a minigolf.

Termíny:    

 • 21. 9. - 28. 9. 2018 (7 nocí/8 dní) - odlet Praha (VYPRODÁNO),

 • 24. 9. - 1. 10. 2018 (7 nocí/8 dní) - odlet Praha,

 • 21.9. – 1.10.2018 (10 nocí /11 dní), odlet Praha (VYPRODÁNO).

Cena:

 • 18.800,- s plnou penzí (7 nocí/8 dní),

 • 22.700,- s plnou penzí (10 nocí/11 dní).

Slevy:                                                                         

 • Infant: 500,-Kč.
 • dítě: 2 - 14 let  14.500,- (7 nocí/8 dní), 16.400,- (10 nocí/11 dní),
 • 3. dospělá osoba: 16.200,- (7 nocí/8 dní), 18.900,- (10 nocí/11 dní).

FAKULTATIVNÍ PŘÍPLATKY:

 • připojištění standard dospělá osoba 490,-Kč/týden, připojištění standard dítě do 11 let 245,-Kč/týden.

CENA ZAHRNUJE:

 • leteckou přepravu z Prahy na Kanárské ostrovy a zpět,
 • letištní a bezpečnostní taxy, palivový příplatek,
 • transfery z letiště do hotelu a zpět,
 • ubytování v hotelu,
 • strava ve formě švédských stolů,
 • základní cestovní pojištění u Evropské cestovní pojišťovny,
 • služby česky mluvícího delegáta,
 • zákonné pojištění proti insolvenci.

Zájezd (ubytování a dopravu) organizujeme ve spolupráci s CK Canaria travel.

Rezervační formulář

Rezervace prostřednitvím tohoto formuláře není závazná.

V případě, že se Vám neozveme do 48hod od rezervace, kontaktujte nás prosím telefonicky na čísle 572 554 145!