Birdwatching

Zájezdy se zaměřením na pozorování ptactva

Zářijové termíny oblíbeného zájezdu pro milovníky přírody a papoušků se zvýhodněnou First Minute cenou.
Už dlouhá léta jsou Kanárské ostrovy cílem turistů z celého světa, které sem láká teplé počasí i příjemné klima vhodné pro koupání po celý rok. Ostrov Tenerife se navíc stal i Mekkou pro milovníky zvířat a zejména papoušků. TENERIFE – LORO PARQUE - za papoušky na Tenerife. LORO PARQUE (Puerto de la Cruz) se nachází na úpatí sopky Teide v překrásném údolí Orotava. Na rozloze 13 hektarů se setkáte s nejexotičtějšími zástupci přírody: cvičené kosatky, tučňáky, delfíny, lachtany, gorilami, šimpanzi, tygry, jaguáry, žraloky, korálovými útesy, tropickými rybami, plameňáky, aligátory, želvami atd. Loro Parque s celkem 3500 papoušky a 340 různými druhy a poddruhy představuje druhově nejbohatší sbírku papoušků na celém světě. Chovají a rozmnožují zde nejvzácnější druhy světa – ary Learovy, trichy orlí nebo kakadu brýlové. Velkou atrakcí je obří průchozí voliéra Katandra nebo show s volně létajícími arami, včetně vzácných ar kanind a ar hyacintových. Můžete navštívit moderní medúzárium nebo baby station v africkém stylu.                                   
NOVINKA: nové voliéry pro kakadu v kterých jsou  jako v jediné ZOO vystaveny všechny druhy kakadu včetně hnědohlavých nebo Baudinových, nové druhy australských loriů, japonská akvarijní ZEN zahrada, nový pavilon hrošíků liberijských, pavilon vzácných angolských lvů.
Fakultativní výlety: Exkurze do chovatelské stanice La Vera, která je jinak veřejnosti nepřístupná. Podmínkou je členství v Loro Parque Fundación, které zájemcům vyřídíme. Exkurze může být kdykoliv zamítnuta z veterinárních důvodů (např. ptačí chřipky).  Národní park Teide – bizardní sopečná krajina s mnoha endemickými druhy flóry a fauny. Lodní výlet za delfíny a velrybami k útesům Los Gigantes a s návštěvou nejstarší dracény „drago Milenario“. Birdwatching na Tenerife – pozorování vzácných endemických druhů holubů a pěnkav v tajemném vavřínovém pralese.
NOVINKA: La Gomera – celodenní přírodovědný výlet na nejbližší ostrov s pohořím Garajonay porosteném vavřínovým pralesem. Případně Siam Park, Exotic Park a Jungle Park – Tenerife ZOO na jihu Tenerife.

Hotel BAHIA PLAYA APARTMENTS *** Puerto de la Cruz (http://www.apartamentosbahiaplaya.com/ ).

Velice oblíbený komfortní hotel s výhodnou polohou v blízkosti známé pláže Playa Jardín i Loro Parque.  Vhodný pro všechny kategorie včetně rodin s dětmi.                                                                                                                          

Poloha: asi 150 m od oblíbené tmavé vulkanické pláže Playa Jardin, několik obchůdků a restaurací naleznete v bezprostřední blízkosti hotelu. Samotné centrum Puerto de
la Cruz, náměstí Plaza del Charco plné obchodů a kaváren, je vzdáleno asi 20-40 minut chůze. Hotel je vzdálen cca 15 min. pěší chůze od Loro Parque.       

Tento apartmánový hotel pochází z roku 1992 (rekonstrukce 2001). Hotel hostům nabízí celkem 180 pokojů. Po příjezdu jsou hosté uvítáni ve vstupní hale s recepcí. Do většiny poschodí lze dojet výtahem. Je zde hotelový sejf. Přes WiFi se mohou hosté ve společných prostorách připojit     k internetu. V objektu se nachází restaurace, kavárna a bar. Základní potřeby si mohou hosté koupit v supermarketu. V areálu je hezká zahrada a hřiště. V hotelu se nachází TV místnost a dětská herna. Apartmánový hotel nabízí prádelnu a kadeřnictví.

Vybavení hotelu  Hotel má jeden venkovní a jeden dětský bazén. Hosté mohou odpočívat na slunné terase, kde jsou lehátka a slunečníky. Kdo se nechce vzdát sportu ani při cestování, ten se může věnovat golfu. Za poplatek je dále v nabídce tenis, fitness studio, stolní tenis, gymnastiku a aerobik. Hotel nabízí mnoho wellness programů a služeb, například spa a solárium, za příplatek pak saunu, kosmetický salon a masáže.

Dvoulůžkový pokoj V pokojích je obývací část, kuchyň a koupelna. Většina pokojů má balkón s krásným výhledem. Většina pokojů má výhled na moře. Pokoje jsou hezky zařízené a mají navíc pohodlnou rozkládací pohovku. Je možné rezervovat oddělené ložnice. Je tady sejf. V kuchyňském koutě je lednička, mikrovlnná trouba a varná konvice/kávovar. Na pokoji je připojení k internetu, telefon, televize a WiFi. V koupelnách je sprchový kout, vana a vysoušeč vlasů. V hotelu jsou nekuřácké pokoje. Maximální obsazenost – 2 dospělé osoby a 2 děti

Stravování: Snídaně, obědy a večeře jsou formou švédských stolů v hotelové restauraci. Za příplatek je možné objednat program all inclusive, který zahrnuje plnou penzi, lehké odpolední občerstvení, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby. 

Doplňující informace: Z důvodu zpřísněných hygienických opatření mohou být některé služby hotelu nedostupné

Termín:

24. 9. - 1. 10. 2021 (7 nocí / 8 dní) odlet Praha

Ceny s FIRST MINUTE slevou:

FIRST MINUTE:  19.400,- Kč s plnou penzí včetně vody a vína

1.dítě ve věku 2 – 7,99 let ubytované se 2 dospělými osobami 8.900 Kč

1. dítě 8 - 11,99 let  14.900,-Kč                                                                     2. dítě 2 - 11,99 let  14.900,-Kč                                                                     3. dospělá osoba 16.800,-Kč                                                                 Infant 500,-Kč                                                                             jednolůžkový pokoj  4.700,- Kč

24. 9. - 4.10. 2021 (10 nocí / 11 dní) odlet Praha

Ceny s FIRST MINUTE slevou:

FIRST MINUTE:  23.500,- Kč s plnou penzí včetně vody a vína

1.dítě ve věku 2 – 7,99 let ubytované se 2 dospělými osobami 8.900 Kč

1. dítě 8 - 11,99 let  16.900,-Kč                                                                     2. dítě 2 - 11,99 let  16.900,-Kč                                                                     3. dospělá osoba 19.400,-Kč                                                                 Infant 500,-Kč                                                                             jednolůžkový pokoj  6.700,- Kč

Slevy: AKCE „1000 letenek pro děti zdarma“ dítě ve věku 2 – 7,99 let 2.500,-Kč, (akce platí, pokud při rezervaci není tato                                    kapacita dětí vyčerpaná.) V případě vyčerpání kapacity platí cena 8.900,- Kč

FAKULTATIVNÍ PŘÍPLATKY (7 nocí/8 dní):

 • připojištění standard dospělá osoba 490,-Kč/tpobyt, připojištění standard dítě do 11 let 245,-Kč/pobyt ( stornopoplatky do 30000,-Kč, spoluúčast 20%)
 • připojištění COVID-19 cena 240,-Kč/os.( stornopoplatky do 30000,-Kč, znemožnění návratu 7500,-Kč, doprava 7500,-Kč, spoluúčast 20%)
 • příplatek za pokoj s výhledem na moře/bazén: cena na vyžádání u CK,
 • příplatek za jednolůžkový pokoj 4400,-Kč .
CENY ZAHRNUJÍ:
 • leteckou přepravu z Prahy  na Kanárské ostrovy a zpět,
 • letištní a bezpečnostní taxy, palivový příplatek,
 • transfery z letiště do hotelu a zpět,
 • ubytování v hotelu,
 • strava ve formě švédských stolů,
 • základní cestovní pojištění u Evropské cestovní pojišťovny,
 • služby česky mluvícího delegáta,
 • zákonné pojištění proti úpadku CK.

Zájezd (ubytování a dopravu) organizujeme ve spolupráci s CK Canaria Travel.

Rezervační formulář

Rezervace prostřednitvím tohoto formuláře není závazná.

V případě, že se Vám neozveme do 48hod od rezervace, kontaktujte nás prosím telefonicky na čísle 572 554 145!