BirdwatchingZájezdy se zaměřením na pozorování ptactva

Tenerife - Loro Parque Senior 55+

NOVINKA!!!! HOTEL BE LIVE EXPERIENCE OROTAVA ****

Už dlouhá léta jsou Kanárské ostrovy cílem turistů z celého světa, které sem láká teplé počasí i  příjemné klima vhodné pro koupání po celý rok. Ostrov Tenerife se navíc stal i Mekkou pro milovníky zvířat a zejména papoušků. Loro Parque (Puerto de la Cruz) se nachází na úpatí sopky Teide v překrásném údolí Orotava. Na rozloze 13 hektarů se setkáte s nejexotičtějšími zástupci přírody: kosatkami, tučňáky, delfíny, lachtany, největší sbírkou papoušků na světě, gorilami, šimpanzy, tygry, jaguáry, žraloky, korálovými útesy, tropickými rybami, plameňáky, aligátory, želvami atd. Loro Parque s celkem 3500 papoušky a 340 různými druhy a poddruhy představuje druhově nejbohatší sbírku papoušků na celém světě. Chovají a rozmnožují zde nejvzácnější druhy světa – ary Learovy, trichy orlí, arary hnědočelé nebo kakadu brýlové. Velkou atrakcí je obří průchozí voliéra Katandra, kde papoušci a další ptáci létají volně, téměř jako v přírodě.

NOVINKA: moderní medúzárium a nové baby station v africkém stylu!  

Fakultativní výlety: Exkurze do chovatelské stanice La Vera, která je jinak veřejnosti nepřístupná. Národní park Teide – bizardní sopečná krajina s mnoha endemickými druhy flóry a fauny. Lodní výlet za delfíny a velrybami k útesům Los Gigantes a s návštěvou nejstarší dracény „drago Milenario“. Birdwatching na Tenerife – pozorování vzácných endemických druhů holubů a modrých pěnkav v tajemném vavřínovém pralese Případně Siam Park, Exotic Park a Jungle Park – Tenerife ZOO na jihu Tenerife.

BE LIVE EXPERIENCE OROTAVA ****

POZOR!

hotel je vzdálený od hotelu Turquesa Playa 1,7 km, kde bude ubytován náš delegát s naší skupinou klientů. Program i výlety budou organizovány pro naše klienty společně. Hotel Belive Experience Orotova je od Loro Parque vzdálen 3,5 km, ale je možné využít na dopravu výletní vláček, který je zdarma.  

Poloha
V severní části ostrova, 100 km od letiště, v rušné části turistické zóny Puerto de la Cruz.


Vybavení objektu
V jedné 12 patrové budově je celkem 225 pokojů, vstupní hala s recepcí, výtah, možnost Wi-Fi připojení k internetu ve společných prostorách a internetový koutek (oboje za poplatek), restaurace a bar, 5 kongresových sálů (až 200 osob), služby prádelny, služby lékaře, kadeřnictví, půjčovna aut a motorek, parkoviště. Na terase hotelu je bazén pro dospělé, sluneční terasa s lehátky a slunečníky. Hotel připravuje pro klienty animační program.


Standardní pokoj
(cca 25 m2) Klimatizovaný dvoulůžkový pokoj má ve svém vybavení telefon, placené Wi-Fi připojení k internetu, televizi se satelitními programy, minibar (za poplatek), trezor (k pronájmu), koupelnu s WC a vysoušečem vlasů, balkon nebo terasu. Za příplatek je možné objednat Pokoj s bočním výhledem na moře nebo Pico del Teide nebo Pokoj se 3 vstupy do Lago Martiánez.Maximální obsazenost – 3 osoby (včetně dětí do 2 let).


Stravování
Snídaně, obědy a večeře jsou formou švédských stolů v hotelové restauraci. Plná penze zahrnuje konzumaci vody a vína (oběd a večeře). Klienti mají 10% slevu v italské restauraci La Florentina.


Sport
V hotelu jsou šachy a kulečník (za poplatek). V okolí tenisové kurty, čtyřkolky nebo možnost potápění, golfové hřiště La Rosaleda je vzdáleno cca 3,5 km.


Obchody
Menší nákupní centrum je přímo naproti hotelu. Větší obchody, bary, restaurace a ostatní služby jsou v centru letoviska Puerto de la Cruz, vzdáleném cca 300 m (oblíbená Plaza del Charco cca 900 m).


Pláž
Přibližně 250 m od hotelu je přírodní pláž Playa Martiánez s hrubším tmavým pískem a oblázky, pláž s tmavým pískem a pozvolným vstupem do moře Playa Jardín cca 1,8 km.


Internetové stránky: www.belivehotels.com

Termíny:    

  • Září 2018

Cena: 17 390 Kč s plnou penzí

Slevy:

  • 3. dospělá osoba 15 390,-Kč

Fakultativní příplatky:

  • připojištění standard dospělá osoba 490,-Kč/týden, připojištění standard dítě do 11 let 245 Kč/týden

Cena zahrnuje: leteckou přepravu z Prahy na Kanárské ostrovy a zpět, letištní a bezpečnostní taxy, palivový příplatek, transfery z letiště do hotelu a zpět, ubytování v hotelu, strava ve formě švédských stolů, základní cestovní pojištění u Evropské cestovní pojišťovny, služby česky mluvícího delegáta, zákonné pojištění proti insolvenci.

Termíny:    

  • 18. 8. - 28. 8. 2017 (10 nocí / 11 dní) odlet Praha

Cena: 20 890 Kč s plnou penzí

Slevy:

  • 3. dospělá osoba 17 790,-Kč

Fakultativní příplatky:

  • připojištění standard dospělá osoba 490,-Kč/týden, připojištění standard dítě do 11 let 245 Kč/týden

Cena zahrnuje: leteckou přepravu z Prahy na Kanárské ostrovy a zpět, letištní a bezpečnostní taxy, palivový příplatek, transfery z letiště do hotelu a zpět, ubytování v hotelu, strava ve formě švédských stolů, základní cestovní pojištění u Evropské cestovní pojišťovny, služby česky mluvícího delegáta, zákonné pojištění proti insolvenci.

Rezervační formulář

Rezervace prostřednitvím tohoto formuláře není závazná.

V případě, že se Vám neozveme do 48hod od rezervace, kontaktujte nás prosím telefonicky na čísle 572 554 145!