BirdwatchingZájezdy se zaměřením na pozorování ptactva

Tenerife - Loro Parque senior 55+

Zájezd pro milovníky přírody a zejména papoušků.

Už dlouhá léta jsou Kanárské ostrovy cílem turistů z celého světa, které sem láká teplé počasí i  příjemné klima vhodné pro koupání po celý rok. Ostrov Tenerife se navíc stal i Mekkou pro milovníky zvířat a zejména papoušků. Loro Parque (Puerto de la Cruz) se nachází na úpatí sopky Teide v překrásném údolí Orotava. Na rozloze 13 hektarů se setkáte s nejexotičtějšími zástupci přírody: kosatkami, tučňáky, delfíny, lachtany, největší sbírkou papoušků na světě, gorilami, šimpanzy, tygry, jaguáry, žraloky, korálovými útesy, tropickými rybami, plameňáky, aligátory, želvami atd. Loro Parque s celkem 3500 papoušky a 340 různými druhy a poddruhy představuje druhově nejbohatší sbírku papoušků na celém světě. Chovají a rozmnožují zde nejvzácnější druhy světa – ary Learovy, trichy orlí, arary hnědočelé nebo kakadu brýlové. Velkou atrakcí je obří průchozí voliéra Katandra, kde papoušci a další ptáci létají volně, téměř jako v přírodě.

NOVINKA: moderní medúzárium a nové baby station v africkém stylu!          

Fakultativní výlety: Exkurze do chovatelské stanice La Vera, která je jinak veřejnosti nepřístupná. Národní park Teide – bizardní sopečná krajina s mnoha endemickými druhy flóry a fauny. Lodní výlet za delfíny a velrybami k útesům Los Gigantes a s návštěvou nejstarší dracény „drago Milenario“. Birdwatching na Tenerife – pozorování vzácných endemických druhů holubů a modrých pěnkav v tajemném vavřínovém pralese Případně Siam Park, Exotic Park a Jungle Park – Tenerife ZOO na jihu Tenerife.

Hotel GRAND HOTEL TURQUESA PLAYA****Puerto de la Cruz 

Velice oblíbený komfortní hotel s výbornou kuchyní a s výhodnou polohou v blízkosti známé pláže Playa Jardín i Loro Parque .                

Vhodný pro všechny věkové kategorie včetně rodin s dětmi.                            

Poloha: asi 150 m od oblíbené tmavé vulkanické pláže Playa Jardin, několik obchůdků a restaurací naleznete v bezprostřední blízkosti hotelu. Samotné centrum Puerto de la Cruz, náměstí Plaza del Charco plné obchodů a kaváren, je vzdáleno asi 20-40 minut chůze. Hotel je vzdálen cca 

8-15 min. pěší chůze od Loro Parque. 

Vybavení objektu:

V jedné pětipatrové budově hotel nabízí celkem 350 pokojů (některé uzpůsobeny pro osoby tělesně postižené). Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, internetový koutek (za poplatek), Wi-Fi připojení k internetu v prostoru recepce (zdarma denně od 13.00 do 15.00 hod., jinak za poplatek), restaurace, 2 bary, pivnice, společenská místnost s televizí, dětský klub (děti 4 – 12 let) s omezeným provozem, kadeřnictví a sauna, obchůdky, herna, mini-kino, půjčovna aut. V hotelové zahradě jsou 2 bazény pro dospělé, dětský bazén, 1 placený vnitřní bazén (vyhřívaný s omezeným provozem, 2 jacuzzi, sauna), bar u bazénu (otevřen v letních měsících), sluneční terasa s lehátky a slunečníky, dětské hřiště. Pro děti i dospělé jsou připravovány denní a večerní animační programy. Hotel a areál (vyjma bazénu) má bezbariérový přístup.

Standardní pokoj:

(cca 30 m2) Dvoulůžkový pokoj má ve svém vybavení televizi, malou ledničku, trezor (k pronájmu), možnost Wi-Fi připojení k internetu (za poplatek), telefon, centrálně řízenou klimatizaci (v letních měsících), koupelnu s WC a vysoušeč vlasů, terasu nebo balkon. Za příplatek je možné objednat pokoj s výhledem na bazén.

Maximální obsazenost – 3 dospělé osoby a 1 dítě do 2 let.

Stravování:

Snídaně a večeře jsou formou švédských stolů v hotelové restauraci. Za příplatek je možné objednat program all inclusive, který zahrnuje plnou penzi, lehké odpolední občerstvení, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby.

Sport:

Za poplatek tenis, paddle, pitch&putt golf, posilovna, stolní tenis (záloha na sportovní vybavení), squash a minigolf.

Termíny:    

 • 22. 9. - 29. 9. 2017 (7 nocí / 8 dní) odlet Praha
 • 25. 9. - 2. 10. 2017 (7 nocí / 8 dní) odlet Praha, Brno

Cena: 18 690 Kč s plnou penzí

Slevy:

 • dítě ve věku 2 – 9 let je 1500,-Kč, pokud při rezervaci není tato kapacita dětí  vyčerpaná.(V případě vyčerpání kapacity platí cena 8900,-Kč.) Infant 500,-Kč.
 • dítě ve věku 10 – 14 let 13 990,-Kč
 • 3. dospělá osoba 15 490,-Kč

Fakultativní příplatky:

 • připojištění standard dospělá osoba 490,-Kč/týden
 • připojištění standard dítě do 11 let 245 Kč/týden

Dětské ceny a slevy platí při ubytování se 2 dospělými osobami.

Termíny:    

 • 22. 9. - 2. 10. 2017 (10 nocí / 11 dní) odlet Praha

Cena: 22 990 Kč s plnou penzí

Slevy:

 • dítě ve věku 2 – 9 let je 1500,-Kč, pokud při rezervaci není tato kapacita dětí  vyčerpaná.(V případě vyčerpání kapacity platí cena 8900,-Kč.) Infant 500,-Kč.
 • dítě ve věku 10 – 14 let 16 490,-Kč
 • 3. dospělá osoba 18 990,-Kč

Fakultativní příplatky:

 • připojištění standard dospělá osoba 490,-Kč/týden
 • připojištění standard dítě do 11 let 245 Kč/týden

Dětské ceny a slevy platí při ubytování se 2 dospělými osobami.

Rezervační formulář

Rezervace prostřednitvím tohoto formuláře není závazná.

V případě, že se Vám neozveme do 48hod od rezervace, kontaktujte nás prosím telefonicky na čísle 572 554 145!