Birdwatching

Zájezdy se zaměřením na pozorování ptactva

Zvýhodněné srpnové termíny oblíbeného zájezdu pro milovníky přírody a zvláště pak papoušků.

Už dlouhá léta jsou Kanárské ostrovy cílem turistů z celého světa, které sem láká teplé počasí i příjemné klima vhodné pro koupání po celý rok. Ostrov Tenerife se navíc stal i Mekkou pro milovníky zvířat a zejména papoušků. LORO PARQUE (Puerto de la Cruz) se nachází na úpatí sopky Teide v překrásném údolí Orotava. Na rozloze 13 hektarů se setkáte s nejexotičtějšími zástupci přírody: cvičené kosatky, tučňáky, delfíny, lachtany, gorilami, šimpanzi, tygry, jaguáry, žraloky, korálovými útesy, tropickými rybami, plameňáky, aligátory, želvami atd. Loro Parque s celkem 3500 papoušky a 340 různými druhy a poddruhy představuje druhově nejbohatší sbírku papoušků na celém světě. Velkou atrakcí je obří průchozí voliéra Katandra nebo show s volně létajícími arami, včetně vzácných ar kanind a ar hyacintových. Můžete navštívit moderní medúzárium nebo baby station v africkém stylu.

NOVINKA: nové voliéry pro kakadu, nový výběh pro hrošíky liberijské, nové druhy australských loriů, japonská akvarijní ZEN zahrada, pavilon vzácných angolských lvů, společná voliéra pro amazónky, proletovací voliéry pro pyrury a amazoňany nebo vazy velké.

Fakultativní výlety: Národní park Teide – bizardní sopečná krajina s mnoha endemickými druhy flóry a fauny. Lodní výlet za delfíny a velrybami k útesům Los Gigantes a s návštěvou nejstarší dracény „drago Milenario“. Birdwatching na Tenerife – pozorování vzácných endemických druhů holubů a modrých pěnkav v tajemném vavřínovém pralese.

NOVINKA: La Gomera – celodenní přírodovědný výlet na nejbližší ostrov s pohořím Garajonay porosteném vavřínovým pralesem. Případně Siam Park, Exotic Park a Jungle Park – Tenerife ZOO na jihu Tenerife.

BE LIVE EXPERIENCE OROTAVA **** - Senior 55+

POZOR!!! hotel je vzdálený od hotelu Turquesa Playa 1,7 km, kde bude ubytován náš delegát s naší skupinou klientů. Program i výlety budou organizovány pro naše klienty společně. Hotel Belive Experience Orotova je od Loro Parque vzdálen 3,5 km, ale je možné využít na dopravu výletní vláček, který je zdarma. 

Poloha: V severní části ostrova, 100 km od letiště, v rušné části turistické zóny Puerto de la Cruz.

Vybavení objektu: V jedné 12 patrové budově je celkem 225 pokojů, vstupní hala s recepcí, výtah, možnost Wi-Fi připojení k internetu ve společných prostorách a internetový koutek (oboje za poplatek), restaurace a bar, 5 kongresových sálů (až 200 osob), služby prádelny, služby lékaře, kadeřnictví, půjčovna aut a motorek, parkoviště. Na terase hotelu je bazén pro dospělé, sluneční terasa s lehátky a slunečníky. Hotel připravuje pro klienty animační program.

Standardní pokoj: (cca 25 m2) Klimatizovaný dvoulůžkový pokoj má ve svém vybavení telefon, placené Wi-Fi připojení k internetu, televizi se satelitními programy, minibar (za poplatek), trezor (k pronájmu), koupelnu s WC a vysoušečem vlasů, balkon nebo terasu. Za příplatek je možné objednat Pokoj s bočním výhledem na moře nebo Pico del Teide nebo Pokoj se 3 vstupy do Lago Martiánez. Maximální obsazenost – 3 osoby (včetně dětí do 2 let).

Stravování: Snídaně, obědy a večeře jsou formou švédských stolů v hotelové restauraci. Plná penze zahrnuje konzumaci vody a vína (oběd a večeře). Klienti mají 10% slevu v italské restauraci La Florentina.

Sport: V hotelu jsou šachy a kulečník (za poplatek). V okolí tenisové kurty, čtyřkolky nebo možnost potápění, golfové hřiště La Rosaleda je vzdáleno cca 3,5 km.

Obchody: Menší nákupní centrum je přímo naproti hotelu. Větší obchody, bary, restaurace a ostatní služby jsou v centru letoviska Puerto de la Cruz, vzdáleném cca 300 m (oblíbená Plaza del Charco cca 900 m).

Pláž: Přibližně 250 m od hotelu je přírodní pláž Playa Martiánez s hrubším tmavým pískem a oblázky, pláž s tmavým pískem a pozvolným vstupem do moře Playa Jardín cca 1,8 km.

Internetové stránky: www.belivehotels.com

Termíny:

 • Brzy upřesníme

Cena (léto 2019):

 • 18.490,-Kč/os. s plnou penzí.

 • 3. dospělá osoba na pokoji: 16.890,-Kč,

 • dítě (2 - 12 let): 14.290,-Kč,

 • Infant: ​500,-Kč.

FAKULTATIVNÍ PŘÍPLATKY:

 • připojištění standard dospělá osoba 490,-Kč/týden, připojištění standard dítě do 11 let 245,-Kč/týden.

CENA ZAHRNUJE:

 • leteckou přepravu z Prahy na Kanárské ostrovy a zpět,
 • letištní a bezpečnostní taxy, palivový příplatek,
 • transfery z letiště do hotelu a zpět,
 • ubytování v hotelu,
 • strava ve formě švédských stolů,
 • základní cestovní pojištění u Evropské cestovní pojišťovny,
 • služby česky mluvícího delegáta,
 • zákonné pojištění proti insolvenci.

Zájezd (ubytování a dopravu) organizujeme ve spolupráci s CK Canaria travel.

Rezervační formulář

Rezervace prostřednitvím tohoto formuláře není závazná.

V případě, že se Vám neozveme do 48hod od rezervace, kontaktujte nás prosím telefonicky na čísle 572 554 145!