BirdwatchingZájezdy se zaměřením na pozorování ptactva

Putování za vínem - degustace ve vinných sklípcích nebo ve vinařství včetně ubytování na pět dnů.

Program

Den první – středa 28.9.

Cesta směr Trenčín, Prievidza, Žiár nad Hronom, Zvolen, Detva, Lučenec, Sálgotarján, Eger (cíl dne). Do Egeru dorazíme před polednem a následně se ubytujeme. Oběd, Termály v Egersaloku, v podvečer se nabízí nově otevřený vinný komplex, který otevřelo vinařství Tibor Gál poblíž centra a podvečerní obchůzka městem. Ubytování v Egeru ve dvou až čtyřlůžkových pokojích.

Den druhý – čtvrtek 29.9.

Po snídani je možná návštěva tržnice. V dopoledních hodinách prohlídka hradu s biskupským palácem, Minaret, Lyceum s observatoří, Biskupský dvůr, Basiliku. Oběd v Csárdě v „Udolí krásné paní“.  Odpoledne koupání v jeskyních termálech v Demiénu a prohlídka vinařství Egri korona borház s možností ochutnávky a nákupu vín. Ubytování v Egeru ve dvou až čtyřlůžkových pokojích.

Den třetí – pátek 30.9.

Po snídani odjezd směr Tokaj. Dvouhodinová cesta s obědem v některé z typických maďarských Csárd, a protože pojedeme přes město Miskolc, navštívíme vyhlášené jeskynní termální lázně Miskolc Tapolca! V samotném Tokaji začneme prohlídkou muzea Tokaje a jeho výstavu o regionu a způsobech výroby vína. V Tokaji je spousta obchůdků s tokajským vínem a také množství sklepů, sklípků a vinoték, které společně během odpoledne a večera „vymeteme“. Přejedeme do Sárospatáku na ubytování. Možnost návštěvy Götz Vinařství s ochutnávkou. Ubytování ve dvou až čtyřlůžkových pokojích.

Den čtvrtý – sobota 1.10.

Po snídani odjezd – cesta maďarskou částí Tokaje do města Sárospaták – (Blatný potok)

Prohlídka hradu, který býval sídlem rodu Rákoczy, oběd v Csárdě u řeky a plavba lodí po Bodrogu kolem nejnižšího místa na Slovensku až do obce Viničky, která je jednou z mála slovenských tokajských obcí. Ubytování v penzionu ve Viničkách ve dvoulůžkových pokojích, ochutnávka vín ve sklepě penzionu. 

Den pátý – neděle 2.10.

Po snídani návštěva slovenské tokajské obce – Velká Trňa s prohlídkou největšího slovenského tokajského vinařství - prohlídka vinných sklepů s ochutnávkou, obědem a možností nákupu vína. Cesta zpět. Předpokládaný návrat kolem 22.00 hodiny.

Termín zájezdu: 28. 9. - 2. 10. 2016

Cena: 5800,- Kč/ osoba ve dvoulůžkových pokojích

Slevy:


Cena zahrnuje: 4x ubytování  se snídaní, pobytové taxy, dopravu lux. busem, průvodce, odborný výklad o víně po celou dobu zájezdu, zákonné pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje: vstupné do lázní, degustace ve vinných sklípcích nebo ve vinařství cca 10 Euro/os., plavba lodí po Bodrogu cca 19-20,- EUR, komplexní pojištění včetně storna  120,- Kč/os.

Rezervační formulář

Rezervace prostřednitvím tohoto formuláře není závazná.

V případě, že se Vám neozveme do 48hod od rezervace, kontaktujte nás prosím telefonicky na čísle 572 554 145!